• Ortodoncja
  Ortodoncja

  opis wad zgryzu

 • Protetyka
  Protetyka

  Opis - tutaj nalezy dodać opis baneu

 • Konkurs
  Konkurs

  Laureaci V edycji konkursu

 • Rejestracja
  Rejestracja

  To kolejny opis do baneru. Do uzupełnienia...

Anna Kubiak

Anna Kubiak

3Jury dokonało wyboru zwycięzców VII zamojskiego konkursu plastycznego pt: "Kartka na Boże Narodzenie  - ilustracja i życzenie". Do 09 grudnia br. w ramach konkurs napłynęło do nas kilkadziesiąt prac. Patronat medialny nad konkursem objęła Kronika Tygodnia.

I miejsce: Pokrywka Magdalena
II miejsce: Załoga Marlena
III miejsce: Pakuła Wiktoria
wyróżnienie: 
Czapka Marta oraz Ożóg Katarzyna

Dzisiaj ruszamy z głosowaniem na najlepszą kartkę na fanpage’u Multimed www.facebook.com/bezbolesnie. Tym razem o tym kto zwycięży zadecydują fani na fanpage’u Centrum Stomatologii Estetycznej Multimed. Zasady konkursu: 3 etap konkursu potrwa do 17 grudnia br. do godziny 24.00. Na profilu facebook Centrum Stomatologii Estetycznej Multimed utworzyliśmy galerię zdjęciową z pracami pt.”Kartka na Boże Narodzenie - ilustracja i życzenie”. Głosowanie na najlepszą kartkę odbywać się będzie poprzez kliknięcie „Lubię to” pod zdjęciem nadesłanej pracy. Ważny głos mają tylko fani Centrum Stomatologii Estetycznej Multimed (osoby które polubią tą stronę), głosować mogą osoby fizyczne posiadające autentyczne konto na facebook.com. Pod każdą pracą można oddać tylko jeden głos. Każdy uczestnik konkursu którego praca znajduje się w galerii może swoimi sposobami zachęcać do głosowania na zdjęcie ze swoją pracą - zwycięży praca która będzie miała najwięcej polubień. Nagroda w konkursie facebook - tablet (wartość 300 zł).

wtorek, 08 grudzień 2015 13:08

ODZYSKAJ SWÓJ UŚMIECH W MULTIMED

odzyskaj swoj usmiech

Lata czasmi odbijają się na naszej twarzy. Dlaczego tak się dzieje i jakie czynniki mają na to wpływ? Jak to wygląda z punktu widzenia stomatologa? Kompleksowa stomatologia odtwórcza czyli 
odzyskaj swój uśmiech w MultimedRozmowa z lek. stom. Małgorzatą Górską właścicielem Centrum Stomatologii Estetycznej Multimed.

więcej w wydaniu Kroniki Tygodnia z dnia 10 listopada 2015 r.

wtorek, 01 grudzień 2015 09:33

UDZIAŁ W KONGRESIE IMPLANTOLOGICZNYM

2015-11-20-22 Kurs medyczny Quintessenz

W dniach 19-22 listopad br. lek. stom. Małgorzata Górska uczestniczyła w specjalistycznej konferencji  Implanty – innowacje – konfrontacje – komplikacje poświęconej szerokiemu wachlarzowi warsztatów praktycznych i seminariów specjalistycznych. Konferencja zorganizowana została w ramach 15 edycji Kongresu Implantologicznego Wydawnictwa Kwintesencja.

wtorek, 24 listopad 2015 10:19

KONKURS NA KARTKĘ BOŻONARODZENIOWĄ

plakZapraszamy gimnazjalistów i licealistów do udziału w 7 edycji konkursu pt: "Kartka na Boże Narodzenie ilustracja i życzenie". Konkurs ma na celu zgromadzić pomysły i wybrać najciekawszą pod kątem ilustracji i życzeń kartkę świąteczno-noworoczną na rok 2015. Najlepszy projekt zostanie zrealizowany w postaci kartki, która w wersji oficjalnej zostanie rozesłana pacjentom Multimed. 
Nagrody: I miejsce – Profesjonalna Szczoteczka Soniczna Seysso (wartość  400 zł), II miejsce – Profesjonalna Szczoteczka Elektryczna Oral-B (wartość 150 zł), III miejsce - Profesjonalna Szczoteczka Elektryczna Oral-B (wartość 150 zł). Nagroda fanów fanpage Centrum Stomatologii Estetycznej Multimed: tablet (wartość 300 zł).

                               Poznaj szczegóły Konkursu >>>

wtorek, 17 listopad 2015 08:27

DOŁĄCZYLIŚMY DO PTSL!

aktywny button dla czlonkow20 kwietnia br. pisaliśmy Państwu o laserze Smart M który stanowi złoty standard pracy w naszej Klinice. Chcąc w pełni wykorzystywać możliwości tej nowatorskiej metody dołączyliśmy do świata nowoczesnej stomatologii laserowej – Polskie Towarzystwo Stomatologii Laserowej to platforma do wymiany doświadczeń i opracowywania protokołów leczenia oraz standardów postępowania opisujących krok po kroku jak bezpiecznie i skutecznie pracować. Dzięki edukacji w kierunku laseroterapii i zastosowaniu lasera SMART M możemy sobie pozwolić na wybór najlepszej metody                                    lub metod pracy skutecznych, mało inwazyjnych i krótkotrwałych.

 

 

 

 

poniedziałek, 16 listopad 2015 11:59

POLSKIE TOWARZYSTWO STOMATOLOGII LASEROWEJ

                aktywny button dla czlonkow2

Idea utworzenia Polskiego Towarzystwa Stomatologii Laserowej zrodziła się w Paryżu w 2014 roku na Międzynarodowym Kongresie Światowej Organizacji Stomatologii Laserowej (World Federation for Laser Dentistry), gdzie dr n. med. Kinga Grzech-Leśniak oficjalnie została polskim reprezentantem tej organizacji. W ten sposób Polska dołączyła do największej światowej organizacji tego rodzaju, która zrzesza prawie 50 krajów z całego świata. Pierwszym naturalnym krokiem było utworzenie polskiego towarzystwa integrującego specjalistów z różnych dziedzin stomatologii, praktyków, którego pracę może koordynować Rada Naukowa. Zebranie organizacyjne odbyło się w sierpniu 2014 roku, a pod koniec października po dokonaniu wszystkich formalności PTSL zostało oficjalnie zarejestrowane.

Na chwilę obecną PTSL liczy około 70 członków. Do Rady Naukowej należy 7 wybitnych profesorów uczelni medycznych i technicznych z całej Polski. Pod przewodnictwem PTSL są przeprowadzane kursy z laseroterapii dla lekarzy-dentystów i higienistek stomatologicznych. Niektóre z nich odbywają się podczas renomowanych ogólnopolskich imprez stomatologicznych, takich jak Targi Stomatologiczne CEDE w Poznaniu czy Krakdent w Krakowie, oraz odrębnie w ośrodkach szkoleniowych.

                 2015-11-02 PTSL zaswiadczenie

wtorek, 10 listopad 2015 09:48

5 PREZENTOWYCH TYPÓW NA MIKOŁAJA

982036-Prezent-mikolajkowy-musi-miec-na-tyle-niewielkie-rozmiary-by-zmiescic-sie-w c 0 73 857 487Mikołajki niebawem! Czy wiesz już jaką niespodziankę sprawisz najbliższym? Skorzystaj z naszych pomysłów na praktyczny prezent, nietypowy upominek, który wywoła uśmiech na twarzy bliskiej Ci osoby. Przez najbliższe 5 dni poznasz 5 naszych prezentowych typów, które nie tylko atrakcyjnie się prezentują ale również pomagają w utrzymaniu zdrowia jamy ustnej. Sprawdź z czego ucieszą się Twoi najbliżsi na www.facebook.com/bezbolesnie!

Zapraszamy wszystkich gimnazjalistów i licealistów z powiatu zamojskiego do udziału w 7 edycji konkursu pt: "Kartka na Boże Narodzenie ilustracja i życzenie". Podobnie jak w ubiegłym roku konkurs ma na celu zgromadzić pomysły i wybrać najciekawszą pod kątem ilustracji i życzeń kartkę świąteczno-noworoczną na rok 2015. Najlepszy projekt zostanie zrealizowany w postaci kartki, która w wersji oficjalnej zostanie rozesłana naszym pacjentom. Treść zarówno ilustracji i życzeń pozostawiamy wyobraźni i liczymy na inwencję oraz pomysłowość prezentowanej tematyki.

ETAP I: od 09.11.2015 do 09.12.2015 - wykonanie kartki
format kartki DL (21x10,5 cm), dwustronna lub wersja składana (4 strony). Technika wykonania pracy dowolna. Prace należy przekazać drogą pocztową lub dostarczyć osobiście pod adres Centrum Stomatologii Estetycznej Multimed ul. Śląska 40, 22-400 Zamość, do 09 grudnia 2015 roku.

ETAP II: od 10.12.2015 do 11.12.2015 - ocena jury
wybierzemy 3 prace i przyznamy nagrody za 1 – 3 miejsce. Zrealizujemy najlepszy projekt w postaci kartki, która w wersji oficjalnej zostanie rozesłana pacjentom Centrum Stomatologii Estetycznej Multimed.
Nagrody:
I miejsce – Profesjonalna Szczoteczka Soniczna Seysso (wartość  400 zł)
II miejsceProfesjonalna Szczoteczka Elektryczna Oral-B (wartość 150 zł)
III miejsceProfesjonalna Szczoteczka Elektryczna Oral-B (wartość 150 zł)

ETAP III: od 10.12.2015 do 17.12.2015 - ocena fanów fanpage Centrum Stomatologii Estetycznej Multimed
utworzymy galerię zdjęciową z pracami pt. „Kartka na Boże Narodzenie ilustracja i życzenie". Głosowanie poprzez kliknięcie „Lubię to” pod zdjęciem nadesłanej pracy. Nagroda w konkursie zostanie przyznana jednemu uczestnikowi który zdobędzie najwięcej głosów w postaci „Lubię to”
Nagroda:
Tablet (wartość 300 zł)

Patronat medialny: Kronika Tygodnia

Pliki do pobrania:
[pobierz] Regulamin konkursu
[pobierz] Formularz zgłoszeniowy dla osoby niepełnoletniej
[pobierz] Formularz zgłoszeniowy dla osoby pełnoletniej 

[pobierz] Regulamin konkursu Facebook

Jury dokonało wyboru zwycięzców VII zamojskiego konkursu plastycznego pt: "Kartka na Boże Narodzenie - ilustracja i życzenie". Do 09 grudnia br. w ramach konkurs napłynęło do nas kilkadziesiąt prac. Patronat medialny nad konkursem objęła Kronika Tygodnia.

I miejsce: Pokrywka Magdalena
II miejsce: Załoga Marlena
III miejsce: Pakuła Wiktoria
wyróżnienie: 
Czapka Marta oraz Ożóg Katarzyna

Dzisiaj ruszamy z głosowaniem na najlepszą kartkę na fanpage’u Multimed. Tym razem o tym kto zwycięży zadecydują fani na fanpage’u Centrum Stomatologii Estetycznej Multimed. Zasady konkursu: 3 etap konkursu potrwa do 17 grudnia br. do godziny 24.00Na profilu facebook Centrum Stomatologii Estetycznej Multimed utworzyliśmy galerię zdjęciową z pracami pt.”Kartka na Boże Narodzenie - ilustracja i życzenie”. Głosowanie na najlepszą kartkę odbywać się będzie poprzez kliknięcie „Lubię to” pod zdjęciem nadesłanej pracy. Ważny głos mają tylko fani Centrum Stomatologii Estetycznej Multimed (osoby które polubią tą stronę), głosować mogą osoby fizyczne posiadające autentyczne konto na facebook.com. Pod każdą pracą można oddać tylko jeden głos. Każdy uczestnik konkursu którego praca znajduje się w galerii może swoimi sposobami zachęcać do głosowania na zdjęcie ze swoją pracą - zwycięży praca która będzie miała najwięcej polubień. Nagroda w konkursie facebook - tablet (wartość 300 zł). 

wtorek, 03 listopad 2015 10:36

WITAMY SZKOŁY I PRZEDSZKOLA PO RAZ ÓSMY

4

Już jutro rozpoczynamy kolejną edycję spotkań w ramach "Szkoły zdrowego uśmiechu Multimed". Patronat honorowy nad akcją objął Rzecznik Praw Dziecka Pan Marek Michalak. Zaplanowaliśmy 12 spotkań w I semestrze i 14 spotkań w II - pogadanka z prezentacją multimedialną a ponadto mega puzzle podłogowe, własnoręcznie wykonana piramida żywieniowa, wyklejanie modelu jamy ustnej - to tylko część zabaw, które powstały w ramach powyższego projektu profilaktyczno-edukacyjnego realizowanego od przeszło 8 lat. Chcemy uczyć poprzez zabawę – inspirować a dzięki temu utrwalać nawyk dbania o zdrowie jamy ustnej czy zminimalizować lęk przed wizytą w gabinecie stomatologicznymZapraszamy wszystkich chętnych do udziału – mamy jeszcze 2 wolne miejsca w m-cu maju 2016 r. Raz w miesiącu organizujemy również spotkania popołudniowe dla grup pozaszkolnych. W celu ustalenia terminu spotkań prosimy o kontakt tel. 84 639 63 30, 500 028 652 lub e-mail biuro@multimedzamosc. 

                               Czekamy na Państwa pociechy w naszych gabinetach.

wtorek, 27 październik 2015 10:03

SŁOWA KLUCZOWE - SATYSFAKCJA PACJENTA

1000Wiedza na temat potrzeb czy odczuć odwiedzających nas pacjentów wyznacza nam kierunek działań w budowaniu relacji opartej na zaufaniu, poczuciu bezpieczeństwa czy tego aby czuć się po prostu lepiej w naszym otoczeniu. Koncentracja na Państwa potrzebach stanowi drogowskaz dla realizacji działań we wszystkich obszarach działalności. Aktywnie poszukujemy wiedzy poprzez wprowadzenie ankiety satysfakcji pacjentów, która pozwala nam na uzyskanie opinii i szybką reakcję na Państwa uwagi. Sposób realizacji usług doskonalimy również poprzez wnioski czy spostrzeżenia składane przez Państwa osobiście w naszej Klinice.
Jeśli mają Państwo jakiekolwiek wątpliwości czy też chcą się Państwo podzielić pozytywnymi wrażeniami na temat pracy rejestracji, lekarza, asystentek prosimy o kontrakt z nami pod adresem e-mail  biuro@multimedzamosc.pl lub osobiście w dziale obsługi pacjenta. 

Strona 1 z 19
Centrum Stomatologii Estetycznej "MULTIMED"
ul. Śląska 40 Zamość 22-400
+48846396330 +48500028652