• Ortodoncja
  Ortodoncja

  opis wad zgryzu

 • Protetyka
  Protetyka

  Opis - tutaj nalezy dodać opis baneu

 • Konkurs
  Konkurs

  Laureaci V edycji konkursu

 • Rejestracja
  Rejestracja

  To kolejny opis do baneru. Do uzupełnienia...

czwartek, 05 listopad 2015 09:31

REGULAMIN KONKURSU I FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY 2015

Zapraszamy wszystkich gimnazjalistów i licealistów z powiatu zamojskiego do udziału w 7 edycji konkursu pt: "Kartka na Boże Narodzenie ilustracja i życzenie". Podobnie jak w ubiegłym roku konkurs ma na celu zgromadzić pomysły i wybrać najciekawszą pod kątem ilustracji i życzeń kartkę świąteczno-noworoczną na rok 2015. Najlepszy projekt zostanie zrealizowany w postaci kartki, która w wersji oficjalnej zostanie rozesłana naszym pacjentom. Treść zarówno ilustracji i życzeń pozostawiamy wyobraźni i liczymy na inwencję oraz pomysłowość prezentowanej tematyki.

ETAP I: od 09.11.2015 do 09.12.2015 - wykonanie kartki
format kartki DL (21x10,5 cm), dwustronna lub wersja składana (4 strony). Technika wykonania pracy dowolna. Prace należy przekazać drogą pocztową lub dostarczyć osobiście pod adres Centrum Stomatologii Estetycznej Multimed ul. Śląska 40, 22-400 Zamość, do 09 grudnia 2015 roku.

ETAP II: od 10.12.2015 do 11.12.2015 - ocena jury
wybierzemy 3 prace i przyznamy nagrody za 1 – 3 miejsce. Zrealizujemy najlepszy projekt w postaci kartki, która w wersji oficjalnej zostanie rozesłana pacjentom Centrum Stomatologii Estetycznej Multimed.
Nagrody:
I miejsce – Profesjonalna Szczoteczka Soniczna Seysso (wartość  400 zł)
II miejsceProfesjonalna Szczoteczka Elektryczna Oral-B (wartość 150 zł)
III miejsceProfesjonalna Szczoteczka Elektryczna Oral-B (wartość 150 zł)

ETAP III: od 10.12.2015 do 17.12.2015 - ocena fanów fanpage Centrum Stomatologii Estetycznej Multimed
utworzymy galerię zdjęciową z pracami pt. „Kartka na Boże Narodzenie ilustracja i życzenie". Głosowanie poprzez kliknięcie „Lubię to” pod zdjęciem nadesłanej pracy. Nagroda w konkursie zostanie przyznana jednemu uczestnikowi który zdobędzie najwięcej głosów w postaci „Lubię to”
Nagroda:
Tablet (wartość 300 zł)

Patronat medialny: Kronika Tygodnia

Pliki do pobrania:
[pobierz] Regulamin konkursu
[pobierz] Formularz zgłoszeniowy dla osoby niepełnoletniej
[pobierz] Formularz zgłoszeniowy dla osoby pełnoletniej 

[pobierz] Regulamin konkursu Facebook

Jury dokonało wyboru zwycięzców VII zamojskiego konkursu plastycznego pt: "Kartka na Boże Narodzenie - ilustracja i życzenie". Do 09 grudnia br. w ramach konkurs napłynęło do nas kilkadziesiąt prac. Patronat medialny nad konkursem objęła Kronika Tygodnia.

I miejsce: Pokrywka Magdalena
II miejsce: Załoga Marlena
III miejsce: Pakuła Wiktoria
wyróżnienie: 
Czapka Marta oraz Ożóg Katarzyna

Dzisiaj ruszamy z głosowaniem na najlepszą kartkę na fanpage’u Multimed. Tym razem o tym kto zwycięży zadecydują fani na fanpage’u Centrum Stomatologii Estetycznej Multimed. Zasady konkursu: 3 etap konkursu potrwa do 17 grudnia br. do godziny 24.00Na profilu facebook Centrum Stomatologii Estetycznej Multimed utworzyliśmy galerię zdjęciową z pracami pt.”Kartka na Boże Narodzenie - ilustracja i życzenie”. Głosowanie na najlepszą kartkę odbywać się będzie poprzez kliknięcie „Lubię to” pod zdjęciem nadesłanej pracy. Ważny głos mają tylko fani Centrum Stomatologii Estetycznej Multimed (osoby które polubią tą stronę), głosować mogą osoby fizyczne posiadające autentyczne konto na facebook.com. Pod każdą pracą można oddać tylko jeden głos. Każdy uczestnik konkursu którego praca znajduje się w galerii może swoimi sposobami zachęcać do głosowania na zdjęcie ze swoją pracą - zwycięży praca która będzie miała najwięcej polubień. Nagroda w konkursie facebook - tablet (wartość 300 zł). 

Czytany 1004 razy Ostatnio zmieniany piątek, 11 grudzień 2015 07:24
Centrum Stomatologii Estetycznej "MULTIMED"
ul. Śląska 40 Zamość 22-400
+48846396330 +48500028652