• Ortodoncja
  Ortodoncja

  opis wad zgryzu

 • Protetyka
  Protetyka

  Opis - tutaj nalezy dodać opis baneu

 • Konkurs
  Konkurs

  Laureaci V edycji konkursu

 • Rejestracja
  Rejestracja

  To kolejny opis do baneru. Do uzupełnienia...

wtorek, 27 maj 2014 09:10

SZKOŁA ZDROWEGO UŚMIECHU MULTIMED DLA MAMY I DZIECKA

kolaż 10-06-2015

9 czerwca br.
gościliśmy w
 szkole rodzenia działającej przy Samodzielnym Publicznym Szpitalu Wojewódzki im. Papieża Jana Pawła II. Dzięki projektowi "Szkoła zdrowego uśmiechu dla mamy i dziecka" szerzymy treści dotyczace świadomego macierzyństwa w zakresie profilaktyki stomatologicznej i skupiamy się wokół poszerzania wiedzy dotyczącej zdrowia jamy ustnej dzieci oraz praktycznych wskazówkach które przyniosą pozytywne efekty zdrowotne w przyszłości.

 

 

DSC0402126 maja 2015 r. po raz ósmy zainaugurowano w szpitalu "papieskim" w Zamościu Światowy Tydzień Promocji Karmienia Piersią. Podobnie jak w roku ubiegłym odwiedziliśmy mamy i ich pociechy na Oddziale Ginekologiczno-Położniczym i Patologii Ciąży. W ramach obchodów higienistki stomatologiczne z naszej Kliniki Alicja Czuwara oraz Małgorzata Gorczyca zaprezentowały pokrótce program edukacyjny  „Szkoły zdrowego uśmiechu Multimed dla mamy i dziecka", dotyczący praktycznych porad na temat dbania o zdrowie jamy ustnej niemowlaków i dzieci starszych. Podczas spotkania młode mamy uczestniczyły również w dialogu dotyczącym  profesjonalnego wsparcia i poradnictwa przez wykwalifikowany personel szpitala. Uwieńczeniem spotkania były występy uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Zamościu – dzieci zatańczyły, pięknie wyrecytowały wiersze i podarowały wszystkim Mamom  serduszka z napisem „Kocham Cię, Mamo"Cieszymy się, że Centrum Stomatologii Estetycznej Multimed mogło towarzyszyć przyszłym i obecnym Mamom w dniu ich święta! Do zobaczenia za rok, lub też wcześniej podczas spotkań w ramach „Szkoły zdrowego uśmiechu Multimed dla mamy i dziecka”. 

 

10945831 851152568240754 5329658663192584879 o20 stycznia 2015 r. mieliśmy przyjemność spotkać się w licznym gronie z przyszłymi rodzicami ze Szkoły Rodzenia działającej przy Szpitalu Wojewódzkim im. Papieża Jana Pawła II w Zamościu. „Szkoła zdrowego uśmiechu Multimed dla mamy i dziecka” to projekt profilaktyczno-edukacyjny stworzony przez lek. stom. Małgorzatę Górską. Ideą programu jest odpowiedź na pytania, które często słyszymy w gabinecie - ułożenie dziecka do karmienia czy snu, wybór smoczka i ssanie, wady zgryzu, pierwsze mycie zębów czy też pierwsza wizyta w gabinecie. Program dotyczy również indywidualnych spotkań w naszej Klinice. Przy takiej wizycie przyszła mama otrzymuje Kartę profilaktyki stomatologicznej dla mamy i dziecka. Osoby zainteresowane naszym programem zapraszamy do kontaktu telefonicznego 84 639 63 30, 500 028 652 lub e-mail rejestracja@multimedzamosc.pl.

 

akcja szpiutalCentrum Stomatologii Estetycznej Multimed z programem profilaktycznym „Szkoła zdrowego uśmiechu Multimed dla Mamy i dziecka” podczas Światowego Tygodnia Promocji Karmienia Piersi. „Karmienie piersią – mądra inwestycja na całe życie” – pod takim hasłem po raz siódmy w zamojskim Szpitalu obchodzony jest Światowy Tydzień Promocji Karmienia Piersią. Uroczyste obchody odbyły się w dniu 26 maja 2014 r. o godz. 13.00 na Oddziale Ginekologiczno-Położniczym i Patologii Ciąży. W ramach powyższej akcji Centrum Stomatologii Estetycznej Multimed zaprezentowało autorski program dla kobiet ciężarnych i świeżo upieczonych mam. Centrum Stomatologii Estetycznej Multimed stworzyło specjalną kartę profilaktyki dla mamy dziecka zachęcając tym samym do regularnych wizyt w ramach powyższego programu. Akcja profilaktyczna jest kontynuowany cyklicznie w Akademii Rodzenia w Zamościu.

wywiad z lek. stom. Małgorzatą Górską na temat profilaktyki kobiet w ciąży w infodent24.pl.

Czytany 1618 razy Ostatnio zmieniany środa, 17 czerwiec 2015 06:55