• Ortodoncja
  Ortodoncja

  opis wad zgryzu

 • Protetyka
  Protetyka

  Opis - tutaj nalezy dodać opis baneu

 • Konkurs
  Konkurs

  Laureaci V edycji konkursu

 • Rejestracja
  Rejestracja

  To kolejny opis do baneru. Do uzupełnienia...

środa, 24 wrzesień 2014 09:28

SZKOŁA ZDROWEGO UŚMIECHU MULTIMED DLA SENIORÓW

seniorzy"Szkoła zdrowego uśmiechu Multimed dla seniorów" gościła tym razem w licznym gronie seniorów z Zamojskiego Uniwersytetu III wieku działającego pod naukowym patronatem WSZiA w Zamościu. Spotkanie miało miejsce 4 maja 2015 r. o godzinie 11.00. i zostało przeprowadzone przez lekarza stomatologa Małgorzatę Górską. Przedstawiliśmy prezentację multimedialną na temat możliwości uzupełnień braków zębowych, poprawy i estetyki uśmiechu oraz higieny uzupełnień protetycznych. 

 

sen326 marca 2015 r. w świetlicy osiedlowej przy ul. Peowiaków odbyło się spotkanie z cyklu „Ciekawy Człowiek”. Gościem spotkania była lekarz stomatolog Małgorzata Górska, której główną pasją jest stomatologia estetyczna i protetyka. Podczas spotkania przedstawiono interdyscyplinarne podejcie do stomatologii które zdaniem lek. stom. Małgorzaty Górskiej jest połączeniem najnowszych technik w stomatologii i pozwala z sukcesem realizować plan leczenia. Na zakończenie spotkania wszyscy uczestnicy otrzymali drobne upominki.

 

akcja senior 03.02

Dnia 3 lutego 2015 r. odbyło się spotkanie w gronie seniorów z Klubu Seniora „ Złoty Wiek” przy Spółdzielni Mieszkaniowej Zamoyskiego. Spotkanie zostało przeprowadzone przez lekarza stomatologa Małgorzatę Górską. Jak dbać o protezę i dlaczego higiena jamy ustnej jest ważna w każdym wieku? Na te i na inne pytania seniorzy uzyskali odpowiedzi w ramach akcji "Szkoła zdrowego uśmiechu Multimed".

 

 

 

seni 3

Zainteresowanych profilaktyką stomatologiczną nie brakowało–frekwencja dopisała. Kilkadziesiąt uczestników, ciekawa prelekcja multimedialna, tak w skrócie można podsumować pierwsze spotkanie w cyklu „Szkoła zdrowego uśmiechu Multimed dla seniorów” które miało miejsce 22 października 2014 r. w jednym z zamojskich klubów seniora. To na razie pierwsze tego typu spotkanie. Podczas miłego spotkania lekarz stomatolog Małgorzata Górska odpowiadała na pytania słuchaczy związane z tematyką funkcjonalności i estetyką uśmiechu.

Czytany 633 razy Ostatnio zmieniany środa, 27 maj 2015 09:52
Centrum Stomatologii Estetycznej "MULTIMED"
ul. Śląska 40 Zamość 22-400
+48846396330 +48500028652