• Ortodoncja
  Ortodoncja

  opis wad zgryzu

 • Protetyka
  Protetyka

  Opis - tutaj nalezy dodać opis baneu

 • Konkurs
  Konkurs

  Laureaci V edycji konkursu

 • Rejestracja
  Rejestracja

  To kolejny opis do baneru. Do uzupełnienia...

poniedziałek, 05 listopad 2012 10:54

Stomatologia w Zamościu – MULTIMED

pocz1Klinika stomatologiczna Multimed istnieje już od 1991 roku – początkowo nasza siedziba znajdowała się w Zamościu przy ul. Krótkiej 16, a od 1996 roku mieścimy się w przy ul. Śląskiej 40. Od 2000 roku współpracujemy z Kasą Chorych, a potem z NFZ, od 2001 roku przyjęliśmy nazwę Niepublicznego Zakładu Opieki Stomatologicznej. Od tego czasu dyrektorem ośrodka jest też doktor Małgorzata Górska.

MULTIMED świadczy kompleksowe usługi stomatologiczne dla dzieci i dorosłych. Każdego roku do naszego gabinetu stomatologicznego przybywa 2000 nowych Pacjentów z Zamościa i okolic. Mogą oni liczyć na fachową pomoc naszych dentystów z zakresu stomatologii zachowawczej i estetycznej, endodoncji, protetyki, ortodoncji, wstawiania implantów zębowych oraz stomatologii dziecięcej. Jesteśmy specjalistami z zakresu kanałowego leczenia zębów i leczenia wad zgryzu, leczenia próchnicy oraz wybielania zębów.

Nasza przychodnia stomatologiczna w Zamościu stale się rozwija, wzbogacając nie tylko swoje zaplecze lokalowo-sprzętowe, ale również poszerzając wiedzę i kompetencje pracujących dla nas lekarzy stomatologów i asystentek. Nie tylko sami bierzemy udział w specjalistycznych szkoleniach, ale również je organizujemy.

Czytany 18176 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 16 czerwiec 2015 11:04