• Ortodoncja
  Ortodoncja

  opis wad zgryzu

 • Protetyka
  Protetyka

  Opis - tutaj nalezy dodać opis baneu

 • Konkurs
  Konkurs

  Laureaci V edycji konkursu

 • Rejestracja
  Rejestracja

  To kolejny opis do baneru. Do uzupełnienia...

Chcesz umówić się na wizytę u dentysty w Zamościu? Nie musisz dzwonić na infolinię! Wystarczy, że uzupełnisz poniższy formularz, a my skontaktujemy się Tobą w celu potwierdzenia wizyty. Rezerwacja on-line to wygodne i szybkie narzędzie, dzięki któremu możesz wybrać dogodny termin, dentystę oraz cel wizyty. Wizytę możesz zarezerwować o dowolnej porze i w dowolnym miejscu. Nieustannie dążymy do wprowadzania nowoczesnych sposobów komunikacji z naszym gabinetem stomatologicznym, dzięki którym możemy być jeszcze bliżej naszych Pacjentów.

Rezerwacja terminu wizyty w Multimed Zamość

Uzupełnij ten formularz. My skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to możliwe w celu potwierdzenia terminu wizyty. Zwróć uwagę, by uzupełnić wszystkie wymagane pola z gwiazdką (*).

Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: tekst jednolity Dz. U. z 2014 r., poz.1182) informujemy, że: administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Multimed Zamość sp. z o.o, ul. Śląska 40, 22-400 Zamość. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą dla zabezpieczenia prawidłowego i rzetelnego wykonywania świadczeń zdrowotnych i promocji Zdrowia. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych osobowych ich uzupełnienia i ich poprawiania. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne aczkolwiek niezbędne do uzyskania usługi.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu przez Multimed Zamość Sp. z o.o., ul. Śląska 40, 22-400 Zamość w celu zabezpieczenia prawidłowego i rzetelnego wykonywania świadczeń zdrowotnych i promocji zdrowia.

Made with BreezingForms for Joomla!® by Crosstec