• Ortodoncja
  Ortodoncja

  opis wad zgryzu

 • Protetyka
  Protetyka

  Opis - tutaj nalezy dodać opis baneu

 • Konkurs
  Konkurs

  Laureaci V edycji konkursu

 • Rejestracja
  Rejestracja

  To kolejny opis do baneru. Do uzupełnienia...

3Jury dokonało wyboru zwycięzców VII zamojskiego konkursu plastycznego pt: "Kartka na Boże Narodzenie  - ilustracja i życzenie". Do 09 grudnia br. w ramach konkurs napłynęło do nas kilkadziesiąt prac. Patronat medialny nad konkursem objęła Kronika Tygodnia.

I miejsce: Pokrywka Magdalena
II miejsce: Załoga Marlena
III miejsce: Pakuła Wiktoria
wyróżnienie: 
Czapka Marta oraz Ożóg Katarzyna

Dzisiaj ruszamy z głosowaniem na najlepszą kartkę na fanpage’u Multimed www.facebook.com/bezbolesnie. Tym razem o tym kto zwycięży zadecydują fani na fanpage’u Centrum Stomatologii Estetycznej Multimed. Zasady konkursu: 3 etap konkursu potrwa do 17 grudnia br. do godziny 24.00. Na profilu facebook Centrum Stomatologii Estetycznej Multimed utworzyliśmy galerię zdjęciową z pracami pt.”Kartka na Boże Narodzenie - ilustracja i życzenie”. Głosowanie na najlepszą kartkę odbywać się będzie poprzez kliknięcie „Lubię to” pod zdjęciem nadesłanej pracy. Ważny głos mają tylko fani Centrum Stomatologii Estetycznej Multimed (osoby które polubią tą stronę), głosować mogą osoby fizyczne posiadające autentyczne konto na facebook.com. Pod każdą pracą można oddać tylko jeden głos. Każdy uczestnik konkursu którego praca znajduje się w galerii może swoimi sposobami zachęcać do głosowania na zdjęcie ze swoją pracą - zwycięży praca która będzie miała najwięcej polubień. Nagroda w konkursie facebook - tablet (wartość 300 zł).

wtorek, 08 grudzień 2015 13:08

ODZYSKAJ SWÓJ UŚMIECH W MULTIMED

odzyskaj swoj usmiech

Lata czasmi odbijają się na naszej twarzy. Dlaczego tak się dzieje i jakie czynniki mają na to wpływ? Jak to wygląda z punktu widzenia stomatologa? Kompleksowa stomatologia odtwórcza czyli 
odzyskaj swój uśmiech w MultimedRozmowa z lek. stom. Małgorzatą Górską właścicielem Centrum Stomatologii Estetycznej Multimed.

więcej w wydaniu Kroniki Tygodnia z dnia 10 listopada 2015 r.

wtorek, 01 grudzień 2015 09:33

UDZIAŁ W KONGRESIE IMPLANTOLOGICZNYM

2015-11-20-22 Kurs medyczny Quintessenz

W dniach 19-22 listopad br. lek. stom. Małgorzata Górska uczestniczyła w specjalistycznej konferencji  Implanty – innowacje – konfrontacje – komplikacje poświęconej szerokiemu wachlarzowi warsztatów praktycznych i seminariów specjalistycznych. Konferencja zorganizowana została w ramach 15 edycji Kongresu Implantologicznego Wydawnictwa Kwintesencja.

wtorek, 24 listopad 2015 10:19

KONKURS NA KARTKĘ BOŻONARODZENIOWĄ

plakZapraszamy gimnazjalistów i licealistów do udziału w 7 edycji konkursu pt: "Kartka na Boże Narodzenie ilustracja i życzenie". Konkurs ma na celu zgromadzić pomysły i wybrać najciekawszą pod kątem ilustracji i życzeń kartkę świąteczno-noworoczną na rok 2015. Najlepszy projekt zostanie zrealizowany w postaci kartki, która w wersji oficjalnej zostanie rozesłana pacjentom Multimed. 
Nagrody: I miejsce – Profesjonalna Szczoteczka Soniczna Seysso (wartość  400 zł), II miejsce – Profesjonalna Szczoteczka Elektryczna Oral-B (wartość 150 zł), III miejsce - Profesjonalna Szczoteczka Elektryczna Oral-B (wartość 150 zł). Nagroda fanów fanpage Centrum Stomatologii Estetycznej Multimed: tablet (wartość 300 zł).

                               Poznaj szczegóły Konkursu >>>

wtorek, 17 listopad 2015 08:27

DOŁĄCZYLIŚMY DO PTSL!

aktywny button dla czlonkow20 kwietnia br. pisaliśmy Państwu o laserze Smart M który stanowi złoty standard pracy w naszej Klinice. Chcąc w pełni wykorzystywać możliwości tej nowatorskiej metody dołączyliśmy do świata nowoczesnej stomatologii laserowej – Polskie Towarzystwo Stomatologii Laserowej to platforma do wymiany doświadczeń i opracowywania protokołów leczenia oraz standardów postępowania opisujących krok po kroku jak bezpiecznie i skutecznie pracować. Dzięki edukacji w kierunku laseroterapii i zastosowaniu lasera SMART M możemy sobie pozwolić na wybór najlepszej metody                                    lub metod pracy skutecznych, mało inwazyjnych i krótkotrwałych.

 

 

 

 

wtorek, 10 listopad 2015 09:48

5 PREZENTOWYCH TYPÓW NA MIKOŁAJA

982036-Prezent-mikolajkowy-musi-miec-na-tyle-niewielkie-rozmiary-by-zmiescic-sie-w c 0 73 857 487Mikołajki niebawem! Czy wiesz już jaką niespodziankę sprawisz najbliższym? Skorzystaj z naszych pomysłów na praktyczny prezent, nietypowy upominek, który wywoła uśmiech na twarzy bliskiej Ci osoby. Przez najbliższe 5 dni poznasz 5 naszych prezentowych typów, które nie tylko atrakcyjnie się prezentują ale również pomagają w utrzymaniu zdrowia jamy ustnej. Sprawdź z czego ucieszą się Twoi najbliżsi na www.facebook.com/bezbolesnie!

wtorek, 03 listopad 2015 10:36

WITAMY SZKOŁY I PRZEDSZKOLA PO RAZ ÓSMY

4

Już jutro rozpoczynamy kolejną edycję spotkań w ramach "Szkoły zdrowego uśmiechu Multimed". Patronat honorowy nad akcją objął Rzecznik Praw Dziecka Pan Marek Michalak. Zaplanowaliśmy 12 spotkań w I semestrze i 14 spotkań w II - pogadanka z prezentacją multimedialną a ponadto mega puzzle podłogowe, własnoręcznie wykonana piramida żywieniowa, wyklejanie modelu jamy ustnej - to tylko część zabaw, które powstały w ramach powyższego projektu profilaktyczno-edukacyjnego realizowanego od przeszło 8 lat. Chcemy uczyć poprzez zabawę – inspirować a dzięki temu utrwalać nawyk dbania o zdrowie jamy ustnej czy zminimalizować lęk przed wizytą w gabinecie stomatologicznymZapraszamy wszystkich chętnych do udziału – mamy jeszcze 2 wolne miejsca w m-cu maju 2016 r. Raz w miesiącu organizujemy również spotkania popołudniowe dla grup pozaszkolnych. W celu ustalenia terminu spotkań prosimy o kontakt tel. 84 639 63 30, 500 028 652 lub e-mail biuro@multimedzamosc. 

                               Czekamy na Państwa pociechy w naszych gabinetach.

Strona 1 z 10
Centrum Stomatologii Estetycznej "MULTIMED"
ul. Śląska 40 Zamość 22-400
+48846396330 +48500028652