• Ortodoncja
  Ortodoncja

  opis wad zgryzu

 • Protetyka
  Protetyka

  Opis - tutaj nalezy dodać opis baneu

 • Konkurs
  Konkurs

  Laureaci V edycji konkursu

 • Rejestracja
  Rejestracja

  To kolejny opis do baneru. Do uzupełnienia...

piątek, 16 listopad 2012 11:29

Oferta kliniki stomatologicznej MULTIMED

LECZENIE ZACHOWAWCZE I PROFILAKTYKA
Jedną z najważniejszych usług stomatologicznych jest leczenie zębów, w tym leczenie kanałowe. Stomatologia zachowawcza i profilaktyka stomatologiczna (dzieci i dorosłych) pozwala zachować uzębienie i jamę ustną w dobrej kondycji. Jeśli Pacjent ma takie życzenie, oferujemy też znieczulenie.

STOMATOLOGIA ESTETYCZNA
Zabiegi z zakresu stomatologii estetycznej są najlepszym sposobem na poprawę wyglądu zębów i przywrócenie Pacjentowi pięknego uśmiechu, który nie tylko poprawia samopoczucie i dodaje pewności siebie, ale też pomaga np. w zdobyciu lepszej pracy.

STOMATOLOGIA DZIECIĘCA 
Jedną z naszych specjalności jest stomatologia dziecięca. Przykładamy ogromną wagę do tego, że wizyta małego Pacjenta w naszym gabinecie przebiegła bezstresowo i nie zniechęciła dziecka do dalszego leczenia.

ENDODONCJA
Próchnica może być poważnym problemem. Na początku ząb dotknięty nią nie boli, ale źle reaguje np. na zmiany temperatury czy zimne pokarmy. Kiedy pojawia się również ból, jest to sygnałem, że infekcja objęła nerw zęba (miazgę). W przypadku stanu zapalnego miazgi ból jest bardzo silny, zwłaszcza w nocy. Taki ząb musi zostać poddany leczeniu kanałowemu, aby odzyskał swoje prawidłowe funkcje.

PROTETYKA
Dzięki rozwojowi stomatologii możliwe jest obecnie łatwe uzupełnienie braków w uzębieniu. Najważniejszy jest wybór najwłaściwszej metody – dostosowanej do potrzeb konkretnego Pacjenta. Bez względu na to, czy jest to złamany ząb, brzydkie wypełnienie, braki w uzębieniu czy inne problemy z zakresu stomatologii estetycznej – jesteśmy gotowi udzielić Pacjentowi odpowiedniej pomocy.

IMPLANTY STOMATOLOGICZNE
Implanty zębowe to sztuczne korzenie wykonane z tytanu. Dzięki ich wszczepieniu możliwe jest uzupełnienie braków w uzębieniu lub stworzenie podparcia pod mostek. Niekoniecznie trzeba zastępować nimi wszystkie brakujące zęby. Już nawet dwa implanty zębowe wystarczą, by umocować całkowitą protezę i zapewnić jej stabilizację. Komfort noszenia implantów nie ustępuje temu związanemu z naturalnym uzębieniem.

ORTODONCJA
Podstrona w opracowaniu.

ZNIECZULENIE
Aby leczenie przebiegało jak najbardziej komfortowo, na życzenie Pacjenta wykonujemy znieczulenie. Podajemy je w tradycyjny sposób za pomocą karpuli zaopatrzonej w cieniutką igłę lub wykorzystując urządzenie do podawania znieczuleń.

Czytany 11950 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 16 czerwiec 2015 11:15
Więcej w tej kategorii: « SZKOLENIA SZKOLENIA 2010 »