fbpx

Przychodnia stomatologiczna Multimed w Zamościu

zgraną i doświadczoną grupą stomatologów, dla których uzyskanie zdrowego uśmiechu u pacjenta jest priorytetem. Od lat stwarzamy dogodne warunki leczenia, udowadniając, że nieprzyjemna wizyta u dentysty to niesłusznie utarty stereotyp. Niezależnie od problemu, z którym nasi pacjenci przychodzą po pomoc, dokonujemy wszelkich starań, aby wizyta w naszej przychodni stomatologicznej przebiegła w miłej atmosferze, a jej efekty były satysfakcjonujące.

Współczesna stomatologia jest bezbolesna, bezpieczna i mało inwazyjna. Korzystamy z jednorazowych narzędzi, a nasz sprzęt przed każdym zabiegiem jest dokładnie dezynfekowany. Nasze gabinety są nowocześnie wyposażone, w tym również pracownia radiologiczna. U nas wykonasz RTG zębów na sprzęcie najnowszej generacji, dzięki czemu Twój plan leczenia zostanie starannie opracowany. Nasz zespół składa się z dentystów, personelu asystującego oraz pracowników rejestracji, którzy umówią Cię na wizytę w dogodnym terminie.

Kiedy warto nas odwiedzić?

Do każdego problemu związanego ze zdrowiem zębów podchodzimy kompleksowo, ustalając jego przyczynę, wdrażając leczenie i zalecając pacjentowi odpowiednie działania profilaktyczne. Problemy, z jakimi najczęściej przychodzą nasi Pacjenci, to m.in.:

  • choroby przyzębia,
  • ubytki szkliwa,
  • próchnica,
  • braki w uzębieniu.

Jednym z naszych obszarów działań jest także stomatologia dziecięca, dlatego zapraszamy również najmłodszych pacjentów.

Jeśli masz problemy z zębami, nie zwlekaj i skontaktuj się z nami. Dokonamy wszelkich starań, abyś długo cieszył się zdrowym i pięknym uśmiechem, a lęk przed wizytą w gabinecie dentystycznym odszedł w zapomnienie.

Usługi dentystyczne, jakie oferujemy

LECZENIE ZACHOWAWCZE I PROFILAKTYKA

Zakres naszych usług dentystycznych jest szeroki. Jedną z najważniejszych jest leczenie zębów, w tym leczenie kanałowe. Stomatologia zachowawcza i profilaktyka stomatologiczna (dzieci i dorosłych) pozwalają zachować uzębienie i jamę ustną w dobrej kondycji. Jeśli Pacjent ma takie życzenie, oferujemy też znieczulenie.

ENDODONCJA

Próchnica może prowadzić do poważnych konsekwencji zdrowotnych. W jej początkowym stadium ząb jeszcze nie boli, ale źle reaguje np. na zmianę temperatury czy zimne pokarmy. Kiedy pojawia się ból, jest to ważny sygnał, że infekcja objęła nerw zęba (miazgę). Kiedy dochodzi do stanu zapalnego, ból jest już bardzo silny i nasila się zwłaszcza w nocy. Aby ząb był znów zdrowy, należy rozpocząć leczenie kanałowe.

STOMATOLOGIA ESTETYCZNA

Zabiegi z zakresu stomatologii estetycznej są najlepszym sposobem na poprawę wyglądu zębów i przywrócenie Pacjentowi pięknego uśmiechu, który nie tylko poprawia samopoczucie i dodaje pewności siebie, ale też pomaga np. w zdobyciu lepszej pracy

PROTETYKA

Rozwój stomatologii znacząco wpłynął na metody uzupełniania braków w uzębieniu. W zależności od potrzeb Pacjenta oferujemy różne rozwiązania z zakresu protetyki. Bez względu czy są to dolegliwości związane ze złamanym zębem, brakami w uzębieniu o zaawansowanym stopniu czy też inne problemy z zakresu stomatologii estetycznej.

STOMATOLOGIA DZIECIĘCA

Jedną z naszych specjalności jest stomatologia dziecięca. Przykładamy ogromną wagę do tego, że wizyta małego Pacjenta w naszym gabinecie przebiegła bezstresowo i nie zniechęciła dziecka do dalszego leczenia.

IMPLANTY

Implanty zębowe to sztuczne korzenie wykonane z tytanu. Dzięki ich wszczepieniu możliwe jest uzupełnienie braków w uzębieniu lub stworzenie podparcia pod mostek.

ZABIEGI MULTIMED

KOMPLEKSOWE ZABIEGI PIĘKNEGO UŚMIECHU

Wszystkie

ZADOWOLENI PACJENCI

NASI PACJENCI SĄ NAJLEPSZĄ REKOMENDACJĄ

 

 

METAMORFOZY

SUKCESY NASZEGO LECZENIA

Wszystkie
callnow(84) 63 963 30