fbpx
BONDING Efektywna i Efektowna odbudowa kompozytowa w odcinku przednim

BONDING Efektywna i Efektowna odbudowa kompozytowa w odcinku przednim

Szkolenie BONDING Efektywna i Efektowna odbudowa kompozytowa w odcinku przednim
Nieustanne podnoszenie kwalifikacji – to pasja Naszego Zespołu
W Centrum Stomatologii Estetycznej MULTIMED do Państwa dyspozycji jest ambitny zespół – doświadczeni specjaliści, którzy stale podnoszą swoje kwalifikacje zawodowe, biorąc udział w licznych specjalistycznych szkoleniach, kursach, sympozjach i konferencjach – a wszystko z myślą oferowania naszym Pacjentom kompleksowego leczenia na najwyższym poziomie – dobro i zadowolenie pacjenta to nasze motto. Każdego dnia z ogromną precyzją dokładamy wszelkich starań, aby proponowane rozwiązania leczenia w naszej klinice były zgodne z wysokim oczekiwaniem Pacjenta, oraz zgodne z kunsztem i sztuką lekarską. Udział w szkoleniu, które odbyło się 26 lutego b.r. w którym uczestniczyła doktor Klaudia Górska – Litaszewska w zakresie „Bondingu – efektywnej i efektownej odbudowie w odcinku przednim „ – jest dowodem na to, że zdobywane doświadczenia umożliwia nam stworzyć kompleksowość usług stomatologicznych w Zamościu dla naszych pacjentów. Szkolenie poprowadził wspaniały specjalista stomatologii: lek. stom. Marcin Krupiński.

Z czego składał się kurs

Podczas kursu przedstawione zostało wiele zagadnień stomatologicznych dotyczących innowacyjnej metody Bondingu. Kurs opracowany został w dwóch częściach : teoretycznej i praktycznej. Poprzez rewelacyjne przygotowanie kursu medycznego, przekazane zostało wiele ciekawych aspektów stomatologicznych takich jak: kwalifikacja pacjenta do licówek kompozytowych w metodzie Bondingu, możliwość korekty przy pomocy bondingu oraz licówek
ceramicznych z porównaniem metod oraz przypadków klinicznych, wybór materiałów do licówek kompozytowych, prawidłowa izolacja pola zabiegowego , szczegółowe i precyzyjne omówienie techniki nakładania materiału z minimalizowaniem, nieszczelności oraz ryzyka pojawienia się pęcherzyków powietrza, dobór instrumentarium zabiegowego, techniki pracy i modelowania licówek kompozytowych, krok po kroku o polerowaniu kompozytu na wysoki połysk z osiągnięciem optymalnego efektu estetyki pracy oraz główne zasady pielęgnacji licówek kompozytowych jakie należy przekazać pacjentowi aby wydłużyć optymalny efekt estetyczny oraz trwałość tego rodzaju uzupełnień.
Udział w tym wyjątkowym kursie oraz umiejętności, pasja do stomatologii, praca i wytrwałość doktor Klaudii Górskiej – Litaszewskiej , dała możliwość zastosowania nowo zdobytych umiejętności w metodzie bondingu w swojej praktyce lekarskiej .
Metoda Bondingu to bez wątpienia precyzyjna sztuka nowoczesnej stomatologii, oraz kierunek, w którym Nasz Zespół podąża
callnow(84) 63 963 30