fbpx

Klinika

KLINIKA

Stomatologia w Zamościu

Centrum Stomatologii Estetycznej Multimed to wielospecjalistyczny zespół  stomatologów , troszczących się o zdrowie (ale i dobre samopoczucie) pacjentów. Stawiamy na empatię i otwartość w kontaktach międzyludzkich. Cierpliwie odpowiadamy na pytania oraz tłumaczymy przebieg planowanych zabiegów, uważamy, że edukacja ma olbrzymie znaczenie. Każdy stomatolog w Multimed to wyrozumiały człowiek z pasją, dla którego dobro pacjentów jest priorytetem. Udowadniamy, że słowo dentysta może przywodzić na myśl dobre skojarzenia

Multimed jest nowoczesną praktyką wyposażoną w doskonały sprzęt diagnostyczny oraz skuteczne urządzenia służące do aplikowania znieczuleń i przeprowadzania skomplikowanych zabiegów. Wyróżniają nas najwyższej jakości implanty, najwyższej jakości uzupełnienia protetyczne oraz wyjątkowe podejście do dzieci. Wszystko to w przyjaznych wnętrzach, perfekcyjnie dostosowanych do potrzeb stomatologii. 

Każdy dentysta w naszej klinice posiada szeroką i nieustannie rozwijaną wiedzę. Dzięki temu możemy świadczyć kompleksowe usługi pacjentom z różnorodnymi problemami. 

ZADOWOLENI KLIENCI

NASI PACJENCI SĄ NAJLEPSZĄ REKOMENDACJĄ

(84) 63 963 30