fbpx

Klinika

KLINIKA

Stomatologia w Zamościu

Centrum Stomatologii Estetycznej Multimed to wielospecjalistyczny zespół  stomatologów , troszczących się o zdrowie (ale i dobre samopoczucie) pacjentów. Stawiamy na empatię i otwartość w kontaktach międzyludzkich. Cierpliwie odpowiadamy na pytania oraz tłumaczymy przebieg planowanych zabiegów, uważamy, że edukacja ma olbrzymie znaczenie. Każdy stomatolog w Multimed to wyrozumiały człowiek z pasją, dla którego dobro pacjentów jest priorytetem. Udowadniamy, że słowo dentysta może przywodzić na myśl dobre skojarzenia

Multimed jest nowoczesną praktyką wyposażoną w doskonały sprzęt diagnostyczny oraz skuteczne urządzenia służące do aplikowania znieczuleń i przeprowadzania skomplikowanych zabiegów. Wyróżniają nas najwyższej jakości implanty, najwyższej jakości uzupełnienia protetyczne oraz wyjątkowe podejście do dzieci. Wszystko to w przyjaznych wnętrzach, perfekcyjnie dostosowanych do potrzeb stomatologii. 

Każdy dentysta w naszej klinice posiada szeroką i nieustannie rozwijaną wiedzę. Dzięki temu możemy świadczyć kompleksowe usługi pacjentom z różnorodnymi problemami. 

 

JAKOŚĆ POTWIERDZONA CERTYFIKATEM

Od kilkunastu lat Centrum Stomatologii Estetycznej Multimed poddawane jest corocznej kontroli audytorów niezależnych (Biuro Certyfikacji Systemów Zarządzania, PRS S.A.) pod względem oceny spełniania wymagań normy ISO 9001:2015 w ramach Systemu Zarządzania Jakością. Nadzór nad certyfikowanym systemem zarządzania potwierdza zgodność z aktualnymi wymaganiami ww. normy.
Nasze działania kierowane są na zrozumienie i spełnienie wymagań  pacjentów, a więc określonych potrzeb względem realizowanych usług stomatologicznych. Osiągamy wyniki skuteczności powyższych procesów oraz ciągle je doskonalimy, w oparciu o obiektywne pomiary.

ZADOWOLENI PACJENCI

NASI PACJENCI SĄ NAJLEPSZĄ REKOMENDACJĄ

 

 

 

 

 

 

 

(84) 63 963 30