fbpx

Klinika

klinika multimedPiękny uśmiech w Zamościu
klinika multimedPiękny uśmiech w Zamościu

KLINIKA DENTYSTYCZNA MULTIMED

Stomatologia w Zamościu

Centrum Stomatologii Estetycznej Multimed w Zamościu to wielospecjalistyczny zespół stomatologów  oraz innych pracowników troszczących się o zdrowie i dobre samopoczucie pacjentów. Stawiamy na empatię i otwartość w kontaktach międzyludzkich. Jesteśmy świadomi, że pierwsza wizyta w naszej klinice stomatologicznej może budzić niepokój i obawy, ale robimy zawsze wszystko, aby pacjenci do nas wracali, zmieniając przy tym negatywne wcześniej nastawienie do badań i zabiegów stomatologicznych. Cierpliwie odpowiadamy na pytania oraz charakteryzujemy przebieg planowanych zabiegów, tak aby pacjent był świadomy tego, jak będzie wyglądał proces leczenia.

Pomagamy wybrać korzystne metody czyszczenia zębów, uświadamiając, że nieraz samo szczotkowanie nie daje w pełni oczekiwanego efektu. Zachęcamy więc pacjentów do używania również innych akcesoriów, które pomagają utrzymać zdrowy stan uzębienia oraz zminimalizować ryzyko nawrotów próchnicy.

Każdy pracownik Multimedu to wyrozumiały człowiek, dla którego dobro pacjentów jest priorytetem, a sama stomatologia nie jest tylko pracą, ale również pasją. Nasz zespół cały czas się rozwija, szkoli i na bieżąco aktualizuje informacje dotyczące chorób przyzębia i sposobów ich leczenia oraz śledzi rozwój technologii w dziedzinie stomatologii. Bardzo ważne dla nas jest, aby stale poszerzana wiedza razem z praktyką lekarską przekładały się na jakość naszej pracy i zadowolenie pacjenta. Udowadniamy, że słowo dentysta może przywodzić na myśl dobre skojarzenia.

Multimed jest nowoczesną praktyką wyposażoną w technologicznie zaawansowany sprzęt diagnostyczny oraz skuteczne urządzenia służące do aplikowania znieczuleń i przeprowadzania skomplikowanych zabiegów. Wyróżniają nas najwyższej jakości implanty oraz uzupełnienia protetyczne, a także cierpliwe podejście do dzieci. Wszystko to w przyjaznych wnętrzach, perfekcyjnie dostosowanych do potrzeb stomatologii.

Oprócz lekarzy stomatologów w naszej klinice dentystycznej pracują również higienistki, asystentki stomatologiczne, pracownicy rejestracji medycznej oraz administracji. Nasza współpraca opiera się na przyjaznych relacjach, co wpływa na miłą atmosferę oraz sprawny przebieg zabiegów w naszej klinice.

Jakość potwierdzona certyfikatem

Od kilkunastu lat Centrum Stomatologii Estetycznej Multimed poddawane jest corocznej kontroli audytorów niezależnych (Biuro Certyfikacji Systemów Zarządzania, PRS S.A.) pod względem oceny spełniania wymagań normy ISO 9001:2015 w ramach Systemu Zarządzania Jakością. Nadzór nad certyfikowanym systemem zarządzania potwierdza zgodność z aktualnymi wymaganiami ww. normy.

Nasze działania ukierunkowane są na zrozumienie i spełnienie wymagań  pacjentów, a więc określonych potrzeb względem realizowanych usług stomatologicznych. Osiągamy wyniki skuteczności powyższych procesów oraz ciągle je doskonalimy na podstawie obiektywnych pomiarów.

 

 

ZADOWOLENI PACJENCI

NASI PACJENCI SĄ NAJLEPSZĄ REKOMENDACJĄ

 

 

 

callnow(84) 63 963 30