fbpx
Zespół
Alicja Czuwara

Alicja Czuwara

higienistka stomatologiczna

Pani Alicja ukończyła Policealną Szkołę Ochrony Zdrowia w zawodzie higienistki stomatologicznej. Swoją karierę zawodową zaczęła w Centrum Stomatologii Estetycznej Multimed w 2009 roku. Pracuje również na stanowisku asystentki stomatologicznej. Zawsze uśmiechnięta, sumienna, oddana swojej pracy i pacjentom. W celu podniesienia swoich kwalifikacji stale poszerza swoją wiedzę. Ponadto ukończyła szereg kursów.

Zawód higienistki jest nie tylko jej pracą, ale także pasją. Motywuje ona małych pacjentów prowadząc z nimi akcję profilaktyczną Szkoła Zdrowego Uśmiechu Multimed oraz akcję SOS dla uszkodzonego zęba. Z wielkim zaangażowaniem i sercem stara się przekazać dzieciom jak największą wiedzę – zdobywa przy tym ich serca! Dzięki temu chętnie odwiedzają one nasze Centrum.

Prywatnie Pani Alicja jest szczęśliwą żoną oraz mamą dwójki dzieci: studentki i gimnazjalisty. Wolny czas uwielbia spędzać aktywnie z rodziną. Bardzo lubi przejażdżki rowerowe, spacery po górach oraz spędzanie czasu na ćwiczeniach na siłowni. Marzy o dalekich podróżach. Pani Alicja uważa, że zdrowy i aktywny tryb życia jest bardzo potrzebny dla naszego organizmu.

CERTYFIKATY I DYPLOMY

callnow(84) 63 963 30