fbpx
29 Finał WOŚP – wygramy ten finał z głową

Pomóżmy razem Ty i My – 29 Finał WOŚP – wygramy ten finał z głową

Tradycyjnie już Centrum Stomatologii Estetycznej MULTIMED wspiera Wielki Finał WOŚP, organizując akcję Finałową pod hasłem „ Pomóżmy razem Ty i My – Gramy z radością „. Zbiórka ta może stać się dowodem na to , z jak wielkim pożytkiem dla nas, Polaków jest gra w tej największej orkiestrze świata.

29 Finał WOŚP rozpoczyna się dnia 31.01.2021. Na ten dzień Nasz Zespół w pełnej gotowości, będzie grał z radością ! Nasze gabinety będą otwarte w godzinach od 8:30 do 15:30, a usługi stomatologiczne będą niższe o 30 %. Stosowna zapłata za leczenie będzie uiszczana nie nam, tylko tuż po wizycie wrzucana będzie bezpośrednio do puszki WOPŚ. Swój udział w tej wspaniałej akcji zadeklarowało 6 lekarzy, 6 asystentek i 3 rejestratorki. Pacjenci mogą się rejestrować telefonicznie pod numerem tel : 84 639 63 30 , 500 028 652, lub dokonać rezerwacji poprzez panel E-REZERWACJA na naszej stronie internetowej.

Dochód z wykonanych usług w całości zostanie przekazany fundacji WOŚP. Pomoc w 29 Finale WOŚP skierowana ma być tym razom na zakup sprzętu dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. Orkiestrowa machina działa już od 1993 roku i miejmy nadzieje, że nigdy się nie zatnie. Styczniowe finały to najbardziej znana forma działalności tej charytatywnej organizacji.

Zapraszamy – Gramy do końca świata i jeden dzień dłużej !!

Pomóżmy razem Ty i My – 29 Finał WOŚP – wygramy ten finał z głową

callnow(84) 63 963 30