fbpx
Międzynarodowe Targi Warsaw Dental Medica Show 2021

Szkolimy się !! Międzynarodowe Targi Warsaw Dental Medica Show 2021

Warsaw Dental Medica

W dniach od 10 – 11 września Zespołu Multimed lek. stom Małgorzata Górska, higienistki stomatologiczne Alicja Czuwara oraz Barbara Litwińczuk uczestniczyły w Międzynarodowych Targach Warsaw Dental Medica Show 2021.

Dni spędzone na targach, były doskonałą okazją na kompleksowy przegląd różnorodnych ofert przygotowanych przez setki wystawców z całej Polski i zagranicy, eksponowanych w bardzo ciekawych strefach tematycznych. W ciągu tych dni mieliśmy możliwość bliżej poznać i przetestować najnowsze urządzenia i sprzęt do wyposażenia gabinetów i pracowni, urządzenia diagnostyczne i lasery, a także wszelkie nowości odzieży medycznej i zastosowań produktów ochronnych.

Było to ogromne wydarzenie, wyjątkowe miejsce spotkań profesjonalistów z branży stomatologicznej i medycyny estetycznej. Wydarzeniu towarzyszyły szereg konferencji, będących źródłem cennej, eksperckiej wiedzy oraz profesjonalne warsztaty wspierane przez Polskie Towarzystwo Stomatologiczne, w których nasz zespół w składzie higienistki stomatologicznej Alicji Czuwary i asystentki stomatologicznej Barbary Litwińczuk aktywnie uczestniczył. Tematyka warsztatów dotyczyła następujących zagadnień: „Higienizacja stomatologiczna jako ważne ogniwo w opiece nad pacjentem implantologicznym”, „ Współczesne kompendium fazy higienizacyjnej”, „ Jakie to proste ! Pacjent ortodontyczny oczami higienistki”, „ Czym jest zabieg wybielania zębów”, oraz „ Algorytm postępowania – zastosowanie urządzenia Vector u pacjenta periodontologicznego i nie tylko…” . Poprzez poruszone podczas warsztatów zagadnienia, dały możliwość dostrzeżenia rzeczywistej wartości zaprezentowanej stomatologii gdzie podstawową ideą jest pełny profesjonalizm przy kompleksowym przyjęciu pacjenta.

Domeną Multimed Zamość jest podejmowanie konkretnych działań i stałe doskonalenie Zespołu, aby budować swój profesjonalizm. Cechuje Nas niezwykle wysoki poziom oferowanych usług z wielu dziedzin stomatologii, oraz fachowe i indywidualne podejście do pacjenta. Każdy dzień z życia Naszej kliniki to praca całego Zespołu w 100 % zaangażowaniu, tak by móc sprostać każdemu zadaniu, przed którym stawi nas stomatologiczna potrzeba pacjenta.

Dziękujemy organizatorom Międzynarodowych Targów Warsaw Dental Medica Show, za tak wspaniałe przygotowanie tego wyjątkowego wydarzenia, i już nie możemy doczekać się kolejnej edycji.

Certyfikat Alicja CzuwaraCeryfikat Barbara LitwińczukCertyfikat Alicja Czuwara

callnow(84) 63 963 30