fbpx
Zespół
Małgorzata Górska

MAŁGORZATA GÓRSKA

Lekarz Stomatolog

Studia stomatologiczne ukończyła w 1988 r. na Wydziale Stomatologii Akademii Medycznej w Lublinie. Przez około 10 lat po zakończeniu studiów była związana z państwową służbą zdrowia – Ośrodkiem Zdrowia w Lipsku, Przychodnią Kolejową, Polikliniką MSW. Od 1991 roku jest właścicielką i współzałożycielką Centrum Stomatologii Estetycznej Multimed. Od 1995 roku specjalista stomatologii ogólnej. Ponadto lek. stom. Małgorzata Górska nieustannie doskonali swoją wiedzę i podnosi kwalifikacje zawodowe uczestnicząc w licznych kursach i konferencjach naukowych z różnych dziedzin stomatologii. Na bieżąco śledzi trendy w stomatologii światowej i chętnie wykorzystuje nowe metody leczenia w swojej praktyce. Pasjonatka protetyki, stomatologii estetycznej i implantologii oraz kompleksowego planowania leczenia.
Ukończyła Curriculum Implantologii na Uniwersytecie im. Johanna Wolfganga Goethego we Frankfurcie nad Menem oraz Curriculum Periodontologii „Periopraktyk”. Stomatolog Roku…

Należy do wielu stowarzyszeń stomatologicznych, m.in. do:
● Polskiej Akademii Stomatologii Estetycznej
● Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego
● Polskiego Towarzystwa Stomatologii Laserowej
● Stowarzyszenia Liderów Stomatologii Polskiej

Aktywnie uczestniczy w wielu internetowych listach dyskusyjnych dla stomatologów, takich jak Endodoncja czy Dentonet, dzięki czemu ma możliwość konsultowania trudnych przypadków z lekarzami z całej Polski, Europy i całego świata.

Jest perfekcjonistką, ale także ciepłą, życzliwą osobą, za co cenią ją zarówno pacjenci, jak i pracownicy. Największą satysfakcję sprawia jej uśmiech, radość i zadowolenie pacjenta po prawidłowo przeprowadzonym leczeniu.

Prywatnie jest żoną i matką dwójki dorosłych dzieci: Klaudii i Szymona. Od niedawna także szczęśliwą babcią Lenki i Oliwiera. W wolnym czasie kocha czytać książki. Jej pasją są podróże i odkrywanie nowych ciekawych miejsc. Uwielbia spacery ze swoimi psami.

CERTYFIKATY I DYPLOMY

callnow(84) 63 963 30