fbpx

Jak leczymy

jak leczymyPiękny uśmiech w Zamościu
jak leczymyPiękny uśmiech w Zamościu

Klinika

 

Centrum Stomatologii Estetycznej Multimed to wielospecjalistyczny zespół  stomatologów , troszczących się o zdrowie (ale i dobre samopoczucie) pacjentów. Stawiamy na empatię i otwartość w kontaktach międzyludzkich. Cierpliwie odpowiadamy na pytania oraz tłumaczymy przebieg planowanych zabiegów, uważamy, że edukacja ma olbrzymie znaczenie. Każdy stomatolog w Multimed to wyrozumiały człowiek z pasją, dla którego dobro pacjentów jest priorytetem. Udowadniamy, że słowo dentysta może przywodzić na myśl dobre skojarzenia

 

 

Multimed jest nowoczesną praktyką wyposażoną w doskonały sprzęt diagnostyczny oraz skuteczne urządzenia służące do aplikowania znieczuleń i przeprowadzania skomplikowanych zabiegów. Wyróżniają nas najwyższej jakości implanty, najwyższej jakości uzupełnienia protetyczne oraz wyjątkowe podejście do dzieci. Wszystko to w przyjaznych wnętrzach, perfekcyjnie dostosowanych do potrzeb stomatologii.

 

Każdy dentysta w naszej klinice posiada szeroką i nieustannie rozwijaną wiedzę. Dzięki temu możemy świadczyć kompleksowe usługi pacjentom z różnorodnymi problemami.

 

Pacjenci otrzymują gwarancję na wszystkie prace wykonane w naszej klinice. Warunkiem gwarancji są regularne wizyty kontrolne – co 6 miesięcy. Przypominamy o nich pacjentom – zawsze przed umówionym terminem dzwonimy, aby potwierdzić wizytę.

Jak leczymyPiękny uśmiech w Zamościu
Jak leczymyPiękny uśmiech w Zamościu
callnow(84) 63 963 30